Bitch is back

Zvláštní, jak na různých místech utíká čas různě. Mám pocit, že jsem na chatě byla tak aspoň 14 dní, možná i víc, přitom to bylo nějakých 9 dní? Po návratu jsem se dost vyhladověle vrhla na notebook, ale trochu mě to zklamalo, protože na Facebooku ani nikde není nic moc nového. 😀 Prázdninový syndrom, většina normálních lidí je někde pryč.

Tak jsem si hned včera zařídila spoustu věcí. Kadeřnici, masáž, ubytování na festivalu a sešla jsem se Zuzkou. Nevím, jak to ta holka dělá, ale s ní se vždycky opiju. 😀 Ne nějak strašně, ale i tak mě to trochu zaskočilo. Ale co, musím trénovat – na Benátskou noc jedu s Míšou, z Moravy, takže bude zábava držet krok. 😀  Dnes odpoledne jedu do práce, strašlivě se mi nechce, ale určitě tu nechuť překonám. Ve středu se mám sejít s .. kamarádem.. ze školy ( 😀 ) a v sobotu pak přijedou Holanďani z výměny, tak jsem slíbila svojí nejlepší kamarádce, že s ní za nimi pojedu, protože se stydí sama a protože se to nelíbí jejímu příteli. 😀 Vůbec si je už nepamatuju, to bude legrace. Potom ve středu dělám klasifikovaný zápočet, ve čtvrtek jedu na tu masáž a musím si zařídit pojištění na svou transevropskou cestu a v pátek pak už na tu Benátskou. Life tastes good. Akorát mě pořád trochu děsí anatomie.. 🙂

V Sedlčanech jsem nakoupila hrozně moc super věcí. Ty nájezdy jsou super, mají tam fakt neokoukaný krásný věci! ❤ Takže přemýšlím, co si vzít na sebe při všech příležitostech, protože mám více prima nápaditých možností! 😀

Aisha se naučila naříkat a plakat pokaždé, když odjedu/odejdu. (Na borůvky, do Sedlčan, domů.)  Hardcore. 😀 Moc to nedávám, opouštět ji, chudinku, protože s nikým se přece tak neproběhne jako se mnou! Ach.

Advertisements

~ by zuuuz on July 17, 2012.

2 Responses to “Bitch is back”

 1. Ty se máš! To zní jako strašně moc příjemnejch věcí!

  Dotazy: 😀

  1, Kdo je Míša z Moravy?
  2, Kdo je kluk ze školy?
  3, Holanďani z tamté výměny, na které jsi byla? Takhle pozdě? A Tobě Yvonne nepřijede?
  4, Na jakou masáž?
  5, Na jakou benátskou cestu?
  6, Jaké “nájezdy” v Sedlčanech? Jako výlety do Sedlčan, myslíš?

  Aaajšulíneeek, stejská se mi…. nicméně při pracovní době, jakou teď mam, bych tady asi štěňátko fakt mít nemohla, resp. bylo by to dost komplikovaný. Budu muset pracovat i když tu budeš, protože je blbý to těm lidem zase rušit, když jsem jim to zrušila na 4 týdny teď, ale nějaké volno tam mám, víkendy úplně a v mezičase se určitě zabavíš nebo Tě vyšleme někam se zabavit, co? :)))

  Apropos, poslala jsem si dneska do Libčic vestu Abercrombie z Mimáče, vezmeš mi jui prosim s sebou? :))))

 2. Míša z Moravy je ta, jak měla tu obrnu, moje nejlepší kamarádka z medicíny a ze dne na den jsme si vymyslely, že pojedeme na 3 na Benátskou noc – festival. 🙂 Kluk ze školy je můj soulmate a jednou se vezmeme, to jsem ti určitě už říkala, Holanďani z té dávné výměny – asi teprve teď dospěli do chvíle, kdy můžou jenom takhle sami spolu jet do Čech, Yvonne díkybohu nepřijede, je to jenom malá skupinka. Masáž – aroma masáž šíje a zad a hlavy a nohou, dostala jsem ji od holek k narozeninám a chtěla jsem na ni jít, až budu mít hotovou anatomii, no..tak na ní jdu stejně, protože by mi ten voucher propadnul. 😀 Výlety do Sedlčan myslím. Byly jsme tam s mamkou dvakrát a mam fakt super kousky. Něco z toho si beru i k vám, tak uvidíš. 🙂 Vestu vezmu, sama se jistě zabavím, když mě nasměrujete, chci hodně fotit a šmejdit a nakupovat a chodit jen tak na kávu a taky spolu se musíme hodně fotit, aby aspoň nějaký fotky pak byly publikovatelný. 😀 Uf.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: