Zombie walking

Tak jo, pořád ještě mám zoufale málo času. Ale taky už si připadám tak jako..mrtvě. Je to sranda. Vzhledem k tomu, že jsem začala s tím učením vážně fatálně pozdě, (anatomie za dva týdny? haha.), nejsem v tak extrémním stresu jako jiní. Protože jsem tak nějak smířená s tím, že vlastně jen zvyšuju procentuální šanci, že tam nebudu v úterý za úplný hovado, ale jenom částečný hovado, co třeba zrovna jenom nemá den a je těsně po mozkové mrtvici. 😀

http://www.motolkomix.cz/komix.php?id=8

Taky tak. Poslední dny chodím spát kolem čtvrtý ráno, je to zvláštní. Většinou mě donutí ptáci, protože řvou tak nepříčetně, že se u toho prostě nedá nic dělat. Pak spím tak do desíti, takže vlastně normální režim, ale přece jenom je to zvláštní. Ovšem studijně mi to vyhovuje mnohem víc, v noci jsem prostě mnohem soustředěnější. Taky na mě nikdo nevolá, abych přinesla špinavý prádlo do koupelny a tak. 😀

Takže v úterý. Bude to největší improvizace ever, celé tři okruhy, čítající asi 50 otázek každý, jsem prostě ani neviděla. Jak říkám, hovado. 😀 Asi mě tam rovnou popraví. Ale tak což.

To je můj nový atlas, který si s baterkou prohlížím v posteli, abych pak už nemusel vstávat zhasínat, když se mi chce spát.

To jsem já, kterak prokrastinuji.

Advertisements

~ by zuuuz on June 7, 2012.

2 Responses to “Zombie walking”

  1. Budu drzet palce… v kolik to mas? Umis si predstavit ten pocit, kdyz to das? :)))

    Ja taky nic nestiham, na blog ted uz vubec nepisu, jednak kvuli casu, ale spis hlavne asi kvuli ocim. Napisu jeste pozdeji, nez odjedem (st rano)!

  2. 8.30 🙂 jestli to dám..no nevim, nemožný, fakt. 😀 ani na to nechci myslet, aby mě to nenavnadilo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: